Kontaktujte nás

Zakázkový výroba nábytku • výroba oken a dveře • stavební truhlářství

20 let zkušeností v zakázkové výrobě oken, dveří a nábytku

Vysokou kvalitu odvedené práce mohou potvrdit stovky spokojených zákazníků. Nabízíme prodlouženou záruku...

Interiérové dveře
Vnitřní dveře z masivu
Interiérové dveře
Vnitřní dveře z masivu

Vnitřní dveře z masivu

Vnitřní dveře jsou určené pro vybavení interiéru, proto lze použít i dřeviny méně odolné proti povětrnostním vlivům jako je smrk, borovice, olše nebo buk, samozřejmě i další ušlechtilé dřeviny např. dub, jasan, javor.

Přirozenou krásu ušlechtilých dřevin umocňuje přírodní povrchová úprava laky, oleji a vosky. Jedná se o ekologicky čisté materiály, tyto materiály jsou šetrné k přírodě a zdravotně nezávadné jak při výrobě, provádění povrchové úpravy tak i na hotovém výrobku.

Konstrukce interiérových dveří

Dveřní křídla tvoří celodřevěný lepený hranol EURODECK. Jeho konstrukce zaručuje tvarovou a rozměrovou stálost. Výplně mohou tvořit různá ornamentální skla nebo dřevěná spárovka. Zárubně jsou vyráběny z masivního dřeva v klasickém provedení s obložkami. V interiéru nejsou obvykle kladeny tak vysoké nároky na zabezpečení, proto se používají jednobodové zámky na obyčejný klíč nebo cylindrickou vložku, pro koupelny a toalety lze využít WC zámky.

Typy vnitřních dveří

Dveře mohou být klasické otočně otvíravé v jednokřídlém či dvoukřídlém provedení, s horním nebo bočním světlíkem, mohou být posuvné jednokřídlé i dvoukřídlé, posuvné do vestavěného pouzdra ve zdi v různých variantách provedení.

Obložkové zárubně

Obložkové zárubně vyrábíme ze stejného materiálu jako dveře, tedy z masivu. Moříme je stejnými mořidly jako dveře, takže dveře a obložkové zárubně vytvářejí dokonalý harmonický celek.

Nepoužíváme tedy žádné 18 mm dřevotřískové nebo dýhované desky, ale 30mm masivní profily. Srovnejte si prosím tento fakt s nabídkou konkurence! Krytí a falcové obložky námi vyráběných obložkových zárubní mají všechny hrany zaobleny rádiusem R3 a R6. Už pouhým dotekem poznáte kvalitu zpracování povrchu.

Samozřejmostí kompletní dodávky jsou velice kvalitní panty s překryvem, teflonovým pouzdram a možností seřízení ve 3 osách.

Obložkové zárubně namontujeme nejen v novostavbě, ale i ve stávající zástavbě. Nabízíme obložení starých ocelových zárubní a nahrazení kvalitním obložkovými zárubněmi.

Pracovní servis

Odborné konzultace, přesné zaměření a vypracování cenové nabídky. Kompletní montáž popř. demontáž, a doprava výrobků na místo určení.

Modely dveří