Kontaktujte nás

Zakázkový výroba nábytku • výroba oken a dveře • stavební truhlářství

20 let zkušeností v zakázkové výrobě oken, dveří a nábytku

Vysokou kvalitu odvedené práce mohou potvrdit stovky spokojených zákazníků. Nabízíme prodlouženou záruku...

Kuchyně
Vyrábíme kuchyně
Kuchyně
Vyrábíme kuchyně

Pracovní desky

V naší nabídce jsou především dřevotřískové kuchyňské pracovní desky. Dodáváme značku EGGER, KRONOSPAN a DUROPAL o síle 28 mm a 38 mm. Na přání dodáváme také pracovní desky z přírodního kamene, nebo z masivního dřeva.

Vestavěné spotřebiče

U nás si můžete vybrat kuchyňské spotřebiče z většiny značek dostupných na českém trhu. Více informací o spotřebičích, aktuální sortiment, katalogy, slevy a akční sety obdržíte při zaměření kuchyňské linky.

Dřezy

Nabízíme především dřezy značek FRANKE a TEKA. Vybrat si můžete dřezy různých tvarů, materiálů i barev. V nabídce máme i akční sety dřezů s baterií.

Obložkové zárubně

Obložkové zárubně vyrábíme ze stejného materiálu jako dveře, tedy z masivu. Moříme je stejnými mořidly jako dveře, takže dveře a obložkové zárubně vytvářejí dokonalý harmonický celek.

Nepoužíváme tedy žádné 18 mm dřevotřískové nebo dýhované desky, ale 30mm masivní profily. Srovnejte si prosím tento fakt s nabídkou konkurence! Krytí a falcové obložky námi vyráběných obložkových zárubní mají všechny hrany zaobleny rádiusem R3 a R6. Už pouhým dotekem poznáte kvalitu zpracování povrchu.

Samozřejmostí kompletní dodávky jsou velice kvalitní panty s překryvem, teflonovým pouzdram a možností seřízení ve 3 osách.

Obložkové zárubně namontujeme nejen v novostavbě, ale i ve stávající zástavbě. Nabízíme obložení starých ocelových zárubní a nahrazení kvalitním obložkovými zárubněmi.

Pracovní servis

Odborné konzultace, přesné zaměření a vypracování cenové nabídky. Kompletní montáž popř. demontáž, a doprava výrobků na místo určení.

Lamino

Dýha

Masiv