Kontaktujte nás

Zakázkový výroba nábytku • výroba oken a dveře • stavební truhlářství

20 let zkušeností v zakázkové výrobě oken, dveří a nábytku

Vysokou kvalitu odvedené práce mohou potvrdit stovky spokojených zákazníků. Nabízíme prodlouženou záruku...

Okna
Eurookna a okna opláštěná hliníkem
Okna
Eurookna a okna opláštěná hliníkem

Dřevěná euro okna, profil EURO IV68

Silnější profil zaručující lepší tepelně izolační a pevnostní vlastnosti – moderní design se zaoblenými venkovními i vnitřními hranami zaručuje vysokou životnost povrchové úpravy v nejvíce namáhaných místech – dříve ostrých hran.

Dřevěná euro okna, profil EURO IV78

Silnější profil zaručující lepší tepelně izolační a pevnostní vlastnosti – moderní design se zaoblenými venkovními i vnitřními hranami zaručuje vysokou životnost povrchové úpravy v nejvíce namáhaných místech – dříve ostrých hran.

Špaletová okna - typ Castle

Špaletová okna jsou tvořená otvíravými křídly zavěšenými do špaletového rámu, přičemž vnitřní křídlo je větší než venkovní. Jsou nejčastěji používány u rekonstrukcí historických budov. Jsou vyráběna jako replika původních oken s možnými odchylkami navrženými projektantem. Okenní křídla mohou být doplněna ozdobnými lištami. Vnější křídlo je zaskleno izolačním dvojsklem. Křídla jsou vybavena celoobvodovým těsněním a přesazenou zasklívací lištou. Zvuková izolace špaletových oken je až 42 dB. Nová generace špaletových oken v historických budovách – zvuková izolace až 42 dB

Dřevohliníková okna, profil TH 68, TH 78

Dřevohliníková okna z třívrstvého lepeného hranolu 68 mm osazená z exteriérové strany hliníkovým opláštěním s izolačními dvojskly, nebo trojskly.

Materiál

Stabilní třívrstvý nebo čtyřvrstvý lepený hranol s podélným napojením i bez podélného napojení na povrchu, vysušený na požadovanou vlhkost výroby oken. Dřeviny: smrk, borovice, dub ve stavebních hloubkách 68, 78 mm.

Ukázky naší práce

Celoobvodové kování SIGENIA, MACO

Další informace

Těsnění

Zaručuje dokonalé utěsnění křídel k rámu okna.

Okapnice

Nový moderní tvar rámové i křídlové okapnice z eloxovaného hliníku v kombinaci s plastem, zamezuje vzniku tepelného mostu ve spodní části okna a zabraňuje vzniku kondenzátu uvnitř dřevěného profilu v návaznosti na okolní okrajové podmínky a podmínky stavby.

Zasklení oken – IV 68

Izolační dvojsklo s měkce pokovenou vrstvou o složení 4-16-4 plněno argonem, meziskelní rámeček – TGI nebo AL, koeficient prostupu tepla Ug = 1,0 W.m-2K-1 dle evropské normy EN, zvuková neprůzvučnost RW = 32 dB

Zasklení oken – IV 78

Izolační trojsklo s dvakrát měkce pokovenou vrstvou o složení 4-12-4-12-4 – plněno argonem, meziskelní rámeček – TGI nebo AL, koeficient prostupu tepla Ug = 0,7 W.m-2K-1 dle normy ČSN EN, zvuková neprůzvučnost RW = 32 dB

Zasklení špaletových oken

Na venkovní straně – izolační dvojsklo s měkce pokovenou vrstvou o složení 4-16-4 plněno argonem, meziskelní rámeček – TGI nebo AL, koeficient prostupu tepla Ug=1,1 W.m-2K-1 dle evropské normy EN, zvuková neprůzvučnost RW = 32 dB, vnitřní strana planibel 4 – 6 mm. Na přání – široká škála vitrážových,gravírovaných, ornamentních, solárních, bezpečnostích a speciálních skel

Povrchová úprava

Tlakově nanášené silnovrstvé venkovní lazury – třívrstvý systém povrchové úpravy – hloubková impregnace, barevná impregnace, vysokotlaký nástřik lazury 300 – 350 mikronů.

PRACOVNÍ SERVIS

Odborné konzultace, přesné zaměření a vypracování cenové nabídky.
Kompletní montáž popř. demontáž oken, a doprava výrobků na místo určení.